Ważne informacje - 5 artykułów

Dobór do policji
policja.pl
bip
youtube
fb
kontrast
j_migowy
Nie daj się oszukać
Sieć pomocy ofiarom przestępstw
Narkotyki i dopalacze zabijają
Handel ludźmi
116111
INFORMACJE DLA OSÓB DOTKNIĘTYCH PRZEMOCĄ W RODZINIE
Serwis Służby Cywilnej
Serwis kąpieliskowy
Patrol
Zielona strefa
Szukasz wsparcia tutaj znajdziesz pomoc
Prawa Człowieka
About Polish Police
mapa_zag
stop agresji drogowej
Stop Korupcji
Aplikacja Mobilna Moja Komenda

Najczęściej czytane

 1. Jechał 114 km/h na obowiązującej pięćdziesiątce – otrzymał mandat 2000 zł oraz 14 punktów karnych

  Kwidzyńscy policjanci zatrzymali kierowcę, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 60 km/h. Mężczyzna otrzymał 2000 złotych mandatu oraz 14 punktów karnych. Funkcjonariusze nieustannie apelują o rozsądek na drogach i dodają, że nadmierna prędkość zabija. Wciąż mam zimową aurę. Warto więc dostosować prędkość do panujących warunków na drogach. Jest szansa, że właśnie wtedy unikniemy przykrych w skutkach kolizji, czy wypadków.

 2. Podsumowanie działań „Bezpieczny pieszy”

  Policjanci z kwidzyńskiej drogówki podsumowali dwudniowe działania „Bezpieczny pieszy”. Mundurowi ujawnili 132 wykroczenia. W 30 przypadkach to piesi naruszyli przepisy drogowe, przechodząc przez jednię w niedozwolonym miejscu. Wśród wykroczeń popełnionych przez kierujących dominowało przekraczanie prędkości w rejonie przejść dla pieszych. 9 pieszych zostało ukaranych mandatami. Pamiętajmy! Każdy z nas ma wpływ na bezpieczeństwo na drodze!

 3. Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych w Otłowcu

  Wczoraj na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Otłowiec, doszło do nieszczęśliwego wypadku, gdzie potrącona została kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych. 70-latkę z poważnymi obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala w Kwidzynie. Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia.

 4. Stracił prawie 35 tysięcy złotych. Oszust podawał się za pracownika banku

  Prawie 35 tysięcy stracił mieszkaniec powiatu sztumskiego, który padł ofiarą oszustwa na „pracownika banku”. Oszuści podszyli się pod numer telefoniczny banku do którego należy, a następnie umiejętnie pokierowali rozmową, by ten wykonał polecenia. W konsekwencji na konto oszusta zostały przelane wszystkie oszczędności zgłaszającego.

 5. Cyberprzestępcy podszywają się pod CBZC

  Pojawił się nowy typ ataku polegający na przesyłaniu wiadomości e-mail rzekomo pochodzącej z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości.

Powrót na górę strony